Czy wiesz, że w Warszawie istnieje teatr, który zaprasza do siebie widzów już od 1 roku życia?

To Teatr Małego Widza, miejsce magiczne nie tylko dla maluchów, ale również dla ich rodziców. Spektakle dopasowane do poziomu małych dzieci, z nowoczesnym i lekko eksperymentalnym podejściem są odkrywcze dla osób dorosłych, które przekonują się, że czary ukryte są nawet w kawałku folii malarskiej, papierze czy wodzie z odrobiną farby. Gdy dodamy do tego odrobinę fantazji odkryją się przed nami zaskakujące i magiczne nowe światy.

Kameralne miejsce powoduje, że dzieci czują się tu jak u siebie. W oczekiwaniu na spektakl do ich dyspozycji jest sala wypełniona zabawkami edukacyjnymi, a na ścianach inspirującymi wierszami, które poruszają serca i dusze rodziców.

Po pierwszym w jej życiu spektaklu, moja córeczka długo jeszcze nie chciała z tego wyjątkowego teatru wyjść, podobnie zresztą jak ja. Musiałam jej obiecać, że wiele razy tam jeszcze wrócimy. I wracamy.
To wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie stolicy, które cieszy, bawi, uczy, rozwija wyobraźnię dzieci i rodziców oraz zbliża pokolenia. Bo w każdym z nas jest dziecko! Z całego serca polecam ☺

www.teatrmalegowidza.pl

Agnieszka