Będę bardzo wdzięczna, za Twoją pomoc i wsparcie!

Działalność charytatywna do wielu lat (odkąd pracuję zawodowo), jest ważną częścią mojej ścieżki. Wspieranie ludzi i dzielenie się dobrem jest bardzo ważnym elementem mojej filozofii życia. Przez wiele ostatnich lat pomagałam z pokorą, otwartym sercem i w ciszy. Regularnie wspierałam akcje wielu zbiórek, na rzecz potrzebujących dzieci, na hospicja, systematycznie wspieram siepomaga.pl oraz Otwarte Klatki, które walczą o wolność i prawa zwierząt, ponieważ nie ma we mnie zgody, na okrutne traktowanie żywych istot. Od kilkunastu lat wspieram również na wiele sposobów osoby niepełnosprawne. Zaledwie jeden z takich aktów opisałam w książce „Rozmaryn i róże”, pragnąc zwrócić uwagę czytelników na potrzeby tych osób i zainspirować do pomocy, która może przybierać bardzo wiele różnych form.

Aktywnie wspieram również wydarzenia związane z zapobieganiem skutkom tragedii, które przez ostatnie lata miały miejsce w naszym kraju i na świecie. Częścią mojej misji wnoszenia dobra do świata jest prowadzenie od 2014 roku bloga. Dzielę się wszystkim, co może podnieść jakość życia czytelników w obszarze ciała, ducha, psychiki oraz życia rodzin. Moje zaangażowanie i czas poświęcony na tworzenie tekstów jest wyrazem mojej miłości do Was. W związku z tym, co ostatnio dzieje się wokół koronawirusa, za prywatne pieniądze kupiłam sprzęt komputerowy dla nauczycieli z małych miejscowości, aby mieli możliwość łączenia się ze swoimi uczniami. Na weekendowe „Warsztaty z Agnieszką Maciąg” wraz z Malwiną Łaskawką, organizatorką warsztatów, zapraszamy do bezpłatnego udziału kobiety w trudnej sytuacji życiowej, które opiekują się przewlekle chorymi dziećmi. Pragniemy, aby mogły zdobyć praktyczne narzędzia, by poradzić sobie z wyzwaniami życia. Organizowałyśmy również licytacje, z których dochód był przeznaczony na wsparcie rodzin w największej potrzebie.

Teraz pragniemy, aby oficjalną częścią działalności marki Be Mistic stała się działalność charytatywna. Wybieramy najpilniejsze potrzeby społeczne, w zależności od sytuacji wspieramy organizacje, które rzetelnie i wiarygodnie zajmują się pomocą.

Ciebie również zapraszamy do wsparcia organizacji, które są szczególnie bliskie mojemu sercu. Razem mamy wielką MOC! DZIĘKUJĘ ZA TWOJE DOBRE SERCE!!!!!

PILNE!!!!

Hania może pokonać chorobę dzięki terapii genowejRegularnie wspieram Otwarte klatki – przekaż darowiznę i podpisz petycję