Będę bardzo wdzięczna, za Twoją pomoc i wsparcie!

Działalność charytatywna do wielu lat (odkąd pracuję zawodowo), jest ważną częścią mojej ścieżki. Wspieranie ludzi i dzielenie się dobrem jest bardzo ważnym elementem mojej filozofii życia. Przez wiele ostatnich lat pomagałam z pokorą, otwartym sercem i w ciszy. Regularnie wspierałam akcje wielu zbiórek, na rzecz potrzebujących dzieci, na hospicja, systematycznie wspieram siepomaga.pl oraz Otwarte Klatki, które walczą o wolność i prawa zwierząt, ponieważ nie ma we mnie zgody, na okrutne traktowanie żywych istot. Od kilkunastu lat wspieram również na wiele sposobów osoby niepełnosprawne. Zaledwie jeden z takich aktów opisałam w książce „Rozmaryn i róże”, pragnąc zwrócić uwagę czytelników na potrzeby tych osób i zainspirować do pomocy, która może przybierać bardzo wiele różnych form.

Aktywnie wspieram również wydarzenia związane z zapobieganiem skutkom tragedii, które przez ostatnie lata miały miejsce w naszym kraju i na świecie. Częścią mojej misji wnoszenia dobra do świata jest prowadzenie od 2014 roku bloga. Dzielę się wszystkim, co może podnieść jakość życia czytelników w obszarze ciała, ducha, psychiki oraz życia rodzin. Moje zaangażowanie i czas poświęcony na tworzenie tekstów jest wyrazem mojej miłości do Was. W związku z tym, co ostatnio dzieje się wokół koronawirusa, za prywatne pieniądze kupiłam sprzęt komputerowy dla nauczycieli z małych miejscowości, aby mieli możliwość łączenia się ze swoimi uczniami. Na weekendowe „Warsztaty z Agnieszką Maciąg” wraz z Malwiną Łaskawką, organizatorką warsztatów, zapraszamy do bezpłatnego udziału kobiety w trudnej sytuacji życiowej, które opiekują się przewlekle chorymi dziećmi. Pragniemy, aby mogły zdobyć praktyczne narzędzia, by poradzić sobie z wyzwaniami życia. Organizowałyśmy również licytacje, z których dochód był przeznaczony na wsparcie rodzin w największej potrzebie.

Teraz pragniemy, aby oficjalną częścią działalności marki Be Mistic stała się działalność charytatywna. Wybieramy najpilniejsze potrzeby społeczne, w zależności od sytuacji wspieramy organizacje, które rzetelnie i wiarygodnie zajmują się pomocą.

Ciebie również zapraszamy do wsparcia organizacji, które są szczególnie bliskie mojemu sercu. Razem mamy wielką MOC! DZIĘKUJĘ ZA TWOJE DOBRE SERCE!!!!!

PILNE!!!!Regularnie wspieram Otwarte klatki – przekaż darowiznę i podpisz petycję