Działalność charytatywna do wielu lat (odkąd pracuję zawodowo), jest ważną częścią mojej ścieżki. Wspieranie ludzi i dzielenie się dobrem jest bardzo ważnym elementem mojej filozofii życia. Przez wiele ostatnich lat pomagałam z pokorą, otwartym sercem i w ciszy. Regularnie wspierałam akcje wielu zbiórek, na rzecz potrzebujących dzieci, na hospicja, systematycznie wspieram siepomaga.pl oraz Otwarte Klatki, które walczą o wolność i prawa zwierząt, ponieważ nie ma we mnie zgody, na okrutne traktowanie żywych istot. Od kilkunastu lat wspieram również na wiele sposobów osoby niepełnosprawne. Zaledwie jeden z takich aktów opisałam w książce „Rozmaryn i róże”, pragnąc zwrócić uwagę czytelników na potrzeby tych osób i zainspirować do pomocy, która może przybierać bardzo wiele różnych form.

Aktywnie wspieram również wydarzenia związane z zapobieganiem skutkom tragedii, które przez ostatnie lata miały miejsce w naszym kraju i na świecie. Częścią mojej misji wnoszenia dobra do świata jest prowadzenie od 2014 roku bloga, na którym dzielę się wszystkim, co może podnieść jakość życia czytelników w obszarze ciała, ducha, psychiki oraz życia rodzin. Moje zaangażowanie i czas poświęcony na tworzenie tekstów jest wyrazem mojej miłości do Was. W związku z tym, co ostatnio dzieje się wokół koronawirusa, za prywatne pieniądze kupiłam sprzęt komputerowy dla nauczycieli z małych miejscowości, aby mieli możliwość łączenia się ze swoimi uczniami. Na weekendowe „Warsztaty z Agnieszką Maciąg” wraz z Malwiną Łaskawką, organizatorką warsztatów, zaprosiłyśmy do bezpłatnego udziału kobiety w trudnej sytuacji życiowej, które opiekują się przewlekle chorymi dziećmi. Pragniemy, aby mogły zdobyć praktyczne narzędzia, by poradzić sobie z wyzwaniami życia. Organizowałyśmy również licytacje, z których dochód był przeznaczony na wsparcie rodzin w największej potrzebie.

Teraz pragniemy, aby oficjalną częścią działalności marki Be Mistic stała się działalność charytatywna. Będziemy wybierać potrzeby społeczne, w zależności od sytuacji oraz wspierać organizacje, które rzetelnie i wiarygodnie zajmują się pomocą. Od teraz 10% dochodów ze sprzedaży wszystkich produktów Be Mistic przeznaczamy na wsparcie personelu medycznego na zakup odzieży ochronnej. Poniżej publikuję również linki do zbiórek, które aktualnie wspieram.

 

Będę bardzo wdzięczna, za Twoją pomoc i wsparcie!

 

Zbiórka dla Zosi na pomoc w walce z SMA

 

Regularnie wspieram Otwarte klatki – przekaż darowiznę i podpisz petycję

 

10% ze sprzedaży produktów mojej marki Be Mistic przeznaczamy na wsparcie służby zdrowia w walce z Covid-19