o-mnie
Jestem zakochana w naturze, jedzeniu, zdrowiu i świadomym życiu. W mojej kuchni łączę smaki, uczucia i przyprawy tak, by mieć szczupłą sylwetkę, a jednocześnie mieć energię, zdrowie i mnóstwo sił witalnych. Gotuję dania lekkie, ale pyszne i dobrze doprawione, bo jako zodiakalny Byk uwielbiam cieszyć się jedzeniem! Lubię proste potrawy dobrej jakości, najlepiej przygotowane z produktów lokalnych, czystych chemicznie i nie przetworzonych. Wybierając je wiem, że wspieram lokalną społeczność i tworzę lepsze życie w jej otoczeniu.

Łączę tradycję z nowoczesnością, polskie specjały z potrawami z całego świata, kocham warzywa, owoce, świeże i suszone zioła, kasze, ryby oraz rośliny strączkowe. Uwielbiam dzielić się jedzeniem i gotować dla rodziny oraz przyjaciół, a najważniejsze są dla mnie naturalność, zdrowie i bogaty smak. Dobre i wspólne jedzenie zbliża do siebie ludzi, pomaga odnaleźć podobny punkt widzenia. Jestem zdania, że największe radości życia dzieją się wokół kuchennego stołu. Dzielę się moją pasją do jedzenia i zdrowego stylu życia, staram się inspirować innych. Zachęcam, by cieszyli się prostymi przyjemnościami i doceniali rodzinę, przyjaciół, bliskich. Ale też, by uczynili bliską osobą… samych siebie.

Lubię historie o ludziach, jedzeniu i miejscach, z których pochodzi. Wiele inspiracji czerpię z podróży, które są nieodłączną częścią mojego życia. I te dalekie, do innych krajów i te bardzo bliskie, do znajomych z dzieciństwa, do zapomnianego sklepu za rogiem, do przyjaciół piętro niżej czy też po prostu wgłąb siebie. Wyznaję zasadę, iż każdy dzień powinniśmy czynić wyjątkowym. Proste wybory, których dokonujemy każdego dnia tworzą bowiem nasze życie, jego jakość, nasze zdrowie i naszą przyszłość.

Kocham polską tradycję, ale czuję się pokoleniem świata. Czerpię inspiracje ze wszystkich miejsc na naszej Planecie. Różnorodność mnie zachwyca.

Jestem spełnioną mamą i żoną. Dwukrotne macierzyństwo, oddalone od siebie o 20 lat oraz szczęśliwy, harmonijny i pełen miłości związek wiele mnie nauczyły i określiły moje cele i priorytety. Lubię patrzeć na świat oczami dziecka, bo wtedy wszystko jest czyste i prawdziwe ale też oczami młodego, choć dorosłego już człowieka, kiedy wszystkie drogi są przed nim otwarte. Taka też jestem ja – otwarta na życie, chętnie próbująca ciągle czegoś nowego.

Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Ćwiczę jogę, medytuję, codziennie odnajduję pasję w zwykłych czynnościach: pracy w ogrodzie, spacerze z Helenką, w gotowaniu zupy dla bliskich.

Pracowałam jako modelka, dziennikarka, prezenterka, piosenkarka, pisarka, dyrektor artystyczny marki odzieżowej. Ukończyłam Liceum Sztuk Plastycznych, studiowałam dziennikarstwo, psychologię oraz kulturoznawstwo. Miałam ogromny zaszczyt i wielką naukę pracować w Nowym Jorku, Paryżu i Mediolanie, z tak wybitnymi osobowościami jak np. Karl Lagerfeld, Paco Rabanne, Nino Cerrutti czy Laura Biagotti. Wróciłam do kraju by urodzić mojego syna Michała, który ma dzisiaj prawie 22 lata. Nagrałam płytę „Marakesz 5:30”, wydałam tomik poezji „Zielone pantofle”, napisałam ”Smak Życia”,  „Smak Szczęścia” i „Smak Miłości”.