W czasie pandemii, kiedy spotkania na żywo stały się niemożliwe, w każdym miesiącu przygotowuję nowy, aktualny, inspirujący materiał w ramach kursu Moc świadomości.

W ramach tego kursu online, każdego miesiąca przygotowuję warsztat o nazwie „Energia miesiąca”, który zawiera w sobie pakiet aktualnych materiałów. Mówię w nich o prognozie astrologicznej, o wyzwaniach i możliwościach, jakie są dla nas ukryte podczas specyficznego czasu, który przeznaczony jest dla nas od jednego nowiu księżyca, do kolejnego. Dzielę się również wiedzą na wiele tematów, które pomagają przejść ze spokojem i głębszą świadomością przez obecne czasy pełne niepokoju i wyzwań.

Podczas tych warsztatów zapraszam do wysłuchania kilku lekcji oraz medytacji prowadzonej, która niesie oczyszczenie i uzdrowienie. Cały pakiet powiększa się podczas trwania miesiąca o materiały, które publikuję spontanicznie, adekwatnie do zmieniającej się sytuacji. W taki sposób tworzę żywą, inspirującą przestrzeń. Grupę dla osób, które pragną rozwijać się i wzrastać.

Chętne osoby zapraszam do wspólnej podróży 😊

Strona kursu

Wystarczy się zarejestrować mailem i dostęp do nagrań będzie dostępny po zalogowaniu. Bez konieczności szukania maila w skrzynce i klikania linku. ❤

Zapraszam również do nowej grupy webinarowej na Facebooku 😊

Link do platformy

Link do grupy

Z miłością,

Agnieszka

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod adresem webinar@maciagwolanska.com