Autorskie warsztaty prowadzę od 2014 roku. Na pomysł ich zorganizowania wpadła Agnieszka Krzemińska, która pracowała dla magazynu „Uroda życia”. Prowadziłam w nim wówczas stałą rubrykę kulinarną, cieszącą się ogromną popularnością. Agnieszka pragnęła stworzyć dla kobiet warsztaty kulinarne i ogólnorozwojowe.

Kiedy zaproponowała mi współpracę, zastanawiałam się, co pragnę przekazać kobietom, czytelniczkom moich książek. Po mojej porannej jodze i medytacji poczułam, że pragnę podzielić się z kobietami czymś więcej: czymś, co trwale zmieni ich życie i uczyni je wspanialszym. Zapragnęłam zaprosić je na poranną jogę, nauczyć medytacji, technik oddechowych, zapoznać z metodami zarządzania stresem, emocjami i myślami, a także przedstawić tajniki ajurwedy, która zapewnia zdrowie fizyczne w zgodzie z naturą.

Ta nowatorska koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę – wyszła naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie zmieniających się kobiet. Od tego czasu kilkanaście razy w roku prowadziłam warsztaty weekendowe w całej Polsce, a także warsztaty jednodniowe w Luksemburgu, Irlandii i Londynie, gdzie byłam zapraszam kilkakrotnie. Te warsztaty za każdym razem organizowane były przez wspaniałe kobiety, które stawały się bliskie mojemu sercu. Przez te lata spotkałam się z tysiącami uczestniczek, wyjątkowych kobiet, które za sprawą wewnętrznej przemiany rozpoczęły nowy, lepszy etap swojego życia.

Zaproszenia na warsztaty płynęły do mnie z całego kraju i z całego świata, od wspaniałych Polek zamieszkujących bliższe i dalsze rejony naszej niezwykłej planety. Jednak okres pandemii całkowicie zmienił nasz styl życia. Brak możliwości podróżowania i osobistych spotkań sprawił, że pojawiła się we mnie zupełnie nowa koncepcja – tworzenia webinarów.

Na początku nagrywałam pojedyncze filmiki, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i niezwykle entuzjastycznym odzewem. W ślad za nim poszły webinarowe warsztaty 14 dniowe, które pragnęłam udostępnić zainteresowanym osobom w możliwie najniższej cenie, aby każdy mógł z nich skorzystać. To również spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. W ślad za nim pojawił się we mnie nowy pomysł: organizowania cyklicznych spotkań.

Aby nie narażać uczestniczek na wysokie koszty, postanowiłam stworzyć miesięczne pakiety w cenie zaledwie 99 zł. W ramach tych pakietów każda uczestniczka ma dostęp do nielimitowanego odtwarzania nagrań dotyczących aktualnej prognozy astrologicznej, która wielu osobom bardzo pomaga zrozumieć energie, w których obecnie się znajdujemy i zarządzać swoimi emocjami. W pakiecie webinarów znajdują się również nagrania dotyczące rozwoju osobistego i duchowego, wykłady dotyczące zdrowia w zgodzie z naturą, a także kilka pięknych, autorskich medytacji prowadzonych. Miesięczny pakiet kursu w ramach tej jednej opłaty powiększam systematycznie o nowe nagrania, dotyczące aktualnej sytuacji oraz wyzwań, przez które przechodzimy. Pojawiają się tam również filmiki w ramach Q&A, w których odpowiadam na pytania uczestniczek kursu.

Ta autorska, nowatorska formuła spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, a ja cieszę się, że teraz możemy łączyć się ze sobą częściej, mogę przekazywać wiedzę jak najbardziej aktualną, niosąc wsparcie i świadomość w tych czasach nieoczekiwanych i dynamicznych zmian.

Pragnę, aby każda osoba, która bierze udział w webinarach został wyposażona w narzędzia i wiedzę, aby przejść przez ten wyjątkowy czas ze spokojem, zaufaniem i radością. Cieszę się, że poprzez te warsztaty mogę wspierać, motywować, dodawać wiary i wiatru w skrzydła!

Zapraszam do wspólnej podróży!

Z miłością,

Agnieszka

 

Strona najnowszego kursu

Wystarczy się zarejestrować mailem i dostęp do nagrań będzie dostępny po zalogowaniu. Bez konieczności szukania maila w skrzynce i klikania linku. ❤

Zapraszam również do nowej grupy webinarowej na Facebooku ?

Link do platformy

Link do grupy

Z miłością,

Agnieszka

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod adresem webinar@maciagwolanska.com

Niektóre z opinii naszych uczestników przesłanych mailem i z grupy webinarowej FB ?

 

Agnieszko DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ serdecznie za ten kurs? Czuję ogromną wdzięczność:) Dzięki Twojej wiedzy teraz już wiem jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Zrozumiałam bardziej siebie i innych.
Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie.
Monika

 

 

Pani Agnieszko
Dziękuję za ten wspólny czas – choć nie w czasie rzeczywistym ale i tak energię Pani i w ogóle czułam pięknie.
Dziękuję za informacje, wyjaśnienia, śpiew, życzenia….

Do zobaczenia i usłyszenia – Amelia

 

 

Agnieszko, pomysł z kursem jest świetny. Cudownie, że postanowiłaś w ten sposób dzielić się tym, co Dobre i Jasne. Co Najlepsze. Nie przestawaj tego robić Nie mam pytań. Mam tylko prośbę – rób to dalej. To kojące uczucie być wśród osób myślących podobnie

Dziękuję – Agnieszka