Jak wiecie, ten blog jest moim drugim domem i traktuję go jako miejsce spotkań i rozmów z Wami. Chciałabym móc spotkać się ze wszystkimi, ale jest to nierealne, bo jest Was tutaj kilkaset tysięcy 🙂 Dlatego tak bardzo spodobał mi się pomysł Agnieszki z wydawnictwa Edipresse,  bym poprowadziła warsztaty, które to wydawnictwo organizuje we współpracy z magazynem „Uroda Życia”. Pierwsze warsztaty odbyły się w październiku, blisko rok temu. 🙂 Za tę wspaniałą przygodę spotkań z Wami jestem bezgranicznie wdzięczna!

Do tej pory spotkałam się już z kilkudziesięcioma z Was. Te spotkania są naprawdę niezwykłe, wyjątkowe, czasem magiczne. Często słyszę, że uczycie się ode mnie ale ja również uczę się od Was! Za każdym razem energia grupy jest zupełnie inna, ale zawsze towarzyszą nam niezwykłe emocje, rozmowy, wymiana bezcennych życiowych doświadczeń, śmiech, łzy… wzruszenia, radości, oczyszczenia, miłości. Ten czas jest dla mnie bezcenny nie tylko dlatego, że wzajemnie możemy się inspirować, ale też dlatego, że magia kręgu kobiecości daje wtedy realną siłę i energię.

Pamiętam każdą uczestniczkę, z niektórymi pozostaję w kontakcie mailowym. Obserwuję drogę, którą przeszłyście od warsztatów i jestem taka dumna! Moje serce rośnie gdy widzę, że jest Wam lepiej! Że jesteście bogatsze, szczęśliwsze i spokojniejsze! Że udaje się Wam kroczyć drogą serc, odnaleźć wewnętrzny spokój, a czasem nawet posklejać rodziny, które wcześniej się rozsypywały… 🙂

Te warsztaty skierowane są tylko i wyłącznie do kobiet. To niezwykła okazja aby odpocząć, oczyścić się, rozwijać, uczyć, pokonywać własne ograniczenia i blokady, zadbać o siebie. Podarować sobie czas. Dodatkowy atutem jest również piękne i spokojne otoczenie, z dala od zgiełku miasta i pogoni codzienności.

Tym razem zapraszam Was do Columna Medica, wyjątkowego miejsca pod Łodzią. Specjalizuje się w leczeniu kręgosłupa – co dla wielu osób może być dodatkowym atutem. Jednak my na naszych warsztatach skoncentrujemy się na… rozkwicie naszej kobiecości! 🙂 Będą oczywiście zajęcia jogi i wspólne medytacje. Oprócz dzielenia się  z Wami moimi sposobami na odnalezienie spokoju, radości i harmonii znajdzie się również czas na rozmowy o zdrowym styl życia i żywienia, włączając w to naturalne sposoby dbania o urodę. Tym razem gościem warsztatów będzie Anna Ras-Menet, naturopata dietetyk, która przyjedzie do nas specjalnie z Irlandii. Energiczna kobieta, terapeutka medycyny naturalnej, która zajmuje się również pracą z ciałem poprzez… taniec! Anna zawodowo zajmuje się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia w holistycznym ujęciu. Jej pasją jest „wydobyciem bezgranicznego potencjału ludzkiego, który jest niemożliwie wielki” – jak sama twierdzi 🙂 I ja się z tym zgadzam! Anna opowie nam, jak uruchomić naturalne siły, które posiada wszelki żywy organizm do samouzdrawiania. Poprosiłam ją o przygotowanie specjalnego programu, który pomoże nam się oczyścić i wzmocnić przez nadejściem zimy. Emocje będziemy oczyszczały również poprzez spontaniczny, kobiecy, intuicyjny taniec.

Nie mogę się doczekać tej przygody! Zapraszam Was serdecznie! 🙂 Razem będziemy pracowały od duszy po ciało, byśmy malowały najpiękniejszy obraz samych Siebie! 🙂

Rejestracji na warsztaty możecie dokonać TUTAJ.

A poniżej możecie zobaczyć relację z warsztatów, które odbyły się w czerwcu w Manor House w Chlewiskach:

w1w3w12 w4