mamissima

uwielbiam Mamissimę za wyjątkowe i unikalne rzeczy dla mojej Helenki

Agnieszka Maciąg

www.mamissima.pl

Niech Święta w tym roku będą wyjątkowe z www.mamissima.pl

BUTIK INTERNETOWY www.mamissima.pl – to ponad 100 marek dla dzieci i ich mam: najlepszej jakości, niebanalnych, inspirujących, zaskakujących ceną , ekologicznych, często ze znakiem fair trade – idealne miejsce na zakup prezentów dla najmłodszych oraz ich mam.

Produkty na www.mamissima.pl spełnią wysokie oczekiwania niejednego, wymagającego klienta skupiających uwagę na jakości przede wszystkim.

Mamissima to także profil na FB www.facebook.com/mamissima1 oraz Blog www.blog.mamissima.pl, a także Showroom na ul. Wiertniczej 155 w Warszawie- serdecznie zapraszamy.

 

Zobacz więcej


clochee

Wspaniałe, organiczne i naturalne kosmetyki! Z całego serca polecam!

Agnieszka Maciąg

Clochee

Poznaj polską markę kosmetyków naturalnych Clochee.

Nie ma w nich parabenów, silikonów, sztucznych aromatów i barwników. Znajdują się w nich natomiast certyfikowane surowce roślinne.

Wybierając Clochee zobaczysz, że zdrowe kosmetyki są skuteczne, a dbanie o ekologię nie wyklucza estetycznych doznań.

Zobacz więcejsmakmilosci2

Smak Miłości

Ta książka powstała z miłości. Do Rodziców, do Mężczyzny, do Dzieci, do Przyjaciółek, do życia, do jedzenia, do natury, do Ciebie..

Tyle uczuć i dobrych emocji jest w tej książce.

Tak bardzo chciałam dalej puścić w świat to co pozytywne.

To była ogromna ilość pracy, często wielkie zmęczenie, ale tym bardziej cieszy mnie efekt!

Ostatnie egzemplarze mojej książki są jeszcze dostępne w sprzedaży, a w specjalnej cenie w Empiku, do którego można wejść poprzez wyżej umieszczony link.

 

Zobacz więcejskarby

Wspaniałe, tradycyjne wyroby owocowo-warzywne wg starych przepisów, wysmażane na piecu opalanym drewnem i cudowne oleje wytłaczane na zimno. Piękne obrusy i pościel jakie trudno znaleźć dziś w sklepach, unikalne, według najstarszych wzorów. Kupując te produkty wspieramy kilkanaście rodzin!

Agnieszka Maciąg

Fundacja Siostry Chmielewskiej

Wspólnota powstała w 1990 roku by nieść nadzieję ubogim. Niesie konkretną pomoc: dach nad głową, pomoc socjalną i medyczną. Dzieli ubóstwo i niepewność jutra z najsłabszymi.

Domy wspólnoty są otwarte dla każdego, kto znalazł się w trudnej sytuacji. Do drzwi Fundacji pukają ludzie z prośbą o jedzenie i pracę, dlatego powstała Spiżarnia Prababuni i Szwalnia Manufaktura-Art. Dzięki temu ponad 30 rodzin ma źródło utrzymania.

Fundacja zatrudnia osoby nieprzygotowane do pracy na wolnym rynku lub niekonkurencyjne jako pracownicy ze względu na różne problemy.

Zobacz więcej