Ta książka powstała z potrzeby serca. Z ogromnej potrzeby serca, aby dzielić się z Wami. Aby wzmacniać, inspirować, podnosić na duchu i dawać siłę. Z ogromnej potrzeby serca, aby nieść w świat, do Was, intencję miłości, wsparcia, kobiecej serdeczności, czułości i mocy.

Historia mojego życia jest bogata w doświadczenia. Zawsze czerpałam z życia pełnymi garściami aby odnaleźć szczęście. Niestety, w pewnym momencie okazało się, że…. szukam w niewłaściwych miejscach. Dotknęłam mojego osobistego dna rozpaczy po to, jak się później okazało – aby się od niego odbić i poszybować… bardzo wysoko! Dzisiaj, dziesięć lat po dokonaniu totalnej rewolty i transformacji mojego życia jestem gotowa, aby się z Wami dzielić. Przeszłam wiele szlaków, spróbowałam wielu dróg- marzę o tym, by moje odkrycia pomogły Wam w Waszej podróży przez życie! 🙂

Pomysł na stworzenie tej książki przyszedł do mnie, gdy wracałam z warsztatów, które prowadzę od roku. Wasze pytania, potrzeby, wątpliwości, również Wasze komentarze na blogu – spowodowały, że zapragnęłam podzielić się z Wami właśnie tą historią. Nigdy nie planowałam i nie chciałam napisać książki tak osobistej. Zrozumiałam jednak, że przeżyłam to wszystko właśnie po to, aby… się tym podzielić.

Samo pisanie tej książki było dla mnie podróżą i wielka przygodą. Czułam, że tak będzie! Zwykle najwięcej uczę się wtedy, gdy piszę. Każda moja książka to dla mnie niezwykła przygoda – a ta jest dla mnie zupełnie wyjątkowa.

Książkę podzieliłam na trzy części.

Pierwsza nosi tytuł „Moja podróż”. Nie jest to jednak moja biografia (jak powiedziała jedna z dziewczyn). To jest podróż mojej duszy, w realiach współczesnego świata…

Druga część nosi tytuł: „Moje mapy”. Opisuję w niej metody, które są dla mnie wielkim wsparciem i pomocą w codziennym życiu – aby być na moim szlaku i z niego nie zboczyć. Aby mocno trzymać się siebie, swojego serca i swojej „legendy”. W naszym zwariowanym świecie wcale nie jest to łatwe! Niektóre z opisanych przez mnie metod są szerzej stosowane, opisuję je jednak z mojej bardzo osobistej i praktycznej perspektywy. Przetarłam szlaki, popełniła kilka błędów, wyciągnęłam z nich wnioski –  dzięki temu od razu możecie wypłynąć na szerokie wody, bez popełniania tych samych pomyłek!

Trzecia część to „Moje odkrycia”. Są te eseje, które opisują ważne dla mnie (i dla wielu z Was) tematy, widziane z perspektywy przebytej drogi, odrobionych „lekcji życia” i wyciągniętych wniosków.

Pisanie tej książki było dla mnie tak samo trudne i pracochłonne, co radosne i odkrywcze! Moje wewnętrzne skarby odkryłam ponownie, na nowo, jeszcze głębiej i jeszcze piękniej.

Marzę o tym, by ta książka wniosła do Waszego życia mnóstwo wiary, nadziei, siły i optymizmu. Aby zasiliła Wasze wewnętrzne zasoby dobrą, świeżą, jasną energią.

Dzisiaj po raz pierwszy piszę oficjalnie, że „Pełnia życia” już się do nas zbliża. Czekam na nią z drżącym sercem, ekscytacją i oczywiście tremą przed premierą! Jestem jednak pewna, że dałam z siebie to, co najlepsze – pisałam całym sercem, szczerze i z najpiękniejszymi  intencjami. Niech to do Was płynie obfitym strumieniem! 🙂  Premiera książki 26 października. Ale już teraz można zamówić ją na stronach empik.com (linki poniżej).

Po raz pierwszy moja książka będzie wydana w dwóch oprawach: w twardej i w miękkiej. O tej miękkiej pisałam Wam w ubiegłym tygodniu, a teraz dostępna jest już również twarda. Oto obie:

Dziękuję Wam za to, że jesteście z mną w tej podróży i w tej pięknej przygodzie życia!!!! 🙂

Z miłością,

Agnieszka

Ps. A już wkrótce obszerny artykuł o najnowszych trendach na nadchodzący sezon! Lubię łączyć ciało i duszę! 🙂

1200_628_flatmockup1_20160907170053492