Kocham Anioły. Otaczam nimi siebie, moich bliskich, moje dzieci i mój dom. Anielską energią przepełniam cały mój świat.  Piszę o tym w moich książkach, głównie „Rozmaryn i róże oraz „Pełnia życia” ). Dzielę się moim osobistym doświadczeniem o tym, jak wiele dobrego za sprawą potężnej Anielskiej energii wsparcia i ochrony wydarzyło się w moim życiu. Ta niebańska opieka dostępna jest dla każdego człowieka.

Bliską relację z opiekuńczym Archaniołem Michałem rozpoczęła, gdy mój syn był nastolatkiem. Przechodził okres buntu, a ja czułam się zupełnie bezradna. Wykorzystałam wszystkie znane mi „ziemskie” metody, aby dotrzeć do niego. Im więcej tłumaczy się nastolatkowi, tym gorszy skutek czasami to przynosi… Wie o tym doskonale każda mama dorastającego dziecka.  Ja za wszelka cenę pragnęłam pomóc mojemu synowi. Wszystkie „ziemskie” metody, z których korzystałam okazały się nieskuteczne. Nie miałam już innego pomysłu, nie widziałam wyjścia z tej sytuacji, więc z ogromnym zaangażowaniem zaczęłam korzystać z metod „niebiańskich”, które wtedy dane było mi poznać. Korzystałam wtedy nie tylko modlitw, ale również kilku niezwykle skutecznych technik, z metodą „odkurzacza” na czele (dokładnie opisałam ją w mojej książce „Pełnia życia”). Efekty tej współpracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania! Zaczęły dziać się autentyczne cuda.

Na początku współpracowałam z Archaniołem Michałem, później również z Archaniołem Rafaelem oraz z Archaniołem Gabrielem.  Uwielbiam te niebiańskie, piękne, potężne Istoty i jestem bezgranicznie wdzięczna za Ich ogromne wsparcie i pomoc. Korzystam z niej nieustannie, każdego dnia, do dzisiaj…

W moich książkach i na blogu wielokrotnie pisałam, że każdy dzień zaczynam od zapalenia świecy w moim domowym miejscu mocy, z intencją dobrego dnia, uzdrowienia, szczęścia, wnoszenia dobra do mojego domu, życia i świata. Błogość tych chwil rozlewa się na każdą minutę i godzinę budzącego się właśnie dnia. Zapalam świec wielokrotnie w ciągu dnia. Kiedy medytuję lub ćwiczę jogę, zapalam moją naturalną, sojową świecę o nazwie „Przebudzenie”, która charakteryzuje się orzeźwiającym aromatem. Wszystkie świece Be Mistic wykonane są wyłącznie z naturalnego wosku sojowego z dodatkiem wyłącznie naturalnych olejków eterycznych.

Kiedy pragnę się odprężyć się i odciąć od wydarzeń świata zewnętrznego, wtedy ukojenie przynosi mi aromat świecy „Zatrzymaj czas”. Natomiast energię, inspirację i radość życia odnajduję w zapachu świecy o nazwie „Pełnia życia”.  Uwielbiam je wszystkie – nie tylko ja! 🙂

Pierwsza edycja świec Be Mistic by Agnieszka Maciąg ukazała się przed świętami Bożego Narodzenia rok temu i zrobiła prawdziwą furorę. Pisałam o nich tutaj. Świece rozeszły się natychmiast, a przez kolejne tygodnie otrzymywałam mnóstwo pytań o to, kiedy ponownie pojawią się w sprzedaży. Niektóre dziewczyny stwierdziła, że „nie mogą już bez nich żyć”. 🙂 Ogromnie mnie to cieszy. Tak bardzo, że pojawiła się w moim sercu potrzeba stworzenia trzech nowych zapachów, które są dedykowane pomocnym i opiekuńczym Archaniołom. To są świece, które powstały z potrzeby mojego serca. Pomysł pojawił się nagle – był nagłym przebłyskiem świadomości, podczas samotnego spaceru i cichej modlitwy. Oczami wyobraźni zobaczyłam anielskie świecie: świeca Archanioła Michała, Archanioła Rafaela oraz Archanioła Gabriela. Od razu wiedziałam, jakie powinny mieć kompozycje zapachowe. Natychmiast je spisałam. W sercu czułam radość, wdzięczność i ekscytację. Mam nadzieję, że poprzez te bajeczne, piękne zapachy będzie Wam łatwiej nawiązać z tymi Archaniołami serdeczne porozumienie, kontakt i współpracę.

 Kim są Archanioły?

To nie są infantylne, różowe cherubinki, które unoszą się na białych obłoczkach. To są potężne byty duchowe, ogromne niebiańskie energie, które posiadają wielką moc.  Zawsze są blisko Boga i człowieka, pod warunkiem, że człowiek je o to poprosi. Człowiek posiada dar wolnej woli, który jest szanowany przez anioły – anioły nie interweniują w życie człowieka bez wyraźnej prośby z jego strony. Archanioły posiadają moc szczególną – posiadają ogromną moc przeciwstawiania się ciemności i złu.

Archanioł Michał – STRAŻNIK, OPIEKUN, WOJOWNIK ŚWIATŁA

Jego imię oznacza „któż (jest) jak Bóg”. To on pokonał diabła, który stanął na czele zbuntowanych aniołów, dlatego przedstawiany jest zwykle z mieczem w dłoni, gdy stoi na wężu – symbolu zła. To właśnie Michał posiada moc pokonywania zła w świecie, w nas i wokół nas. Jest potężny i silny. Niszczy lęk i wszelkie negatywne energie – dlatego jego obecność jest dla mnie tak ważna na co dzień. Aby czuwał nad nami lub nad naszymi bliskimi (na przykład dziećmi), wystarczy Go o to poprosić.

Proszę Archanioła Michała, aby oczyścił mój dom, moja pracę, mnie, moje życie i moich bliskich. Aby usuną wszelką ciemność, zło, negatywne energie. Proszę Go, aby odciął wszelkie energetyczne połączenia z osobami, które nie działają w imię mojego najwyższego dobra. Po spotkaniu z negatywną osobą proszę o natychmiastowe oczyszczenie mnie, moich bliskich, mojego domu, samochodu – każdej przestrzeni, w której przebywam. Kiedy o to wyraźnie poprosimy, Archanioł Michał z radością będzie przebywał w pobliżu nas i naszych dzieci oraz bliskich, aby otoczyć nas opieką i potężną ochroną.

Archanioł Michał reprezentuje siłę i bezpieczeństwo. Czuwa również nad celem życiowym każdego człowieka. Możemy poprosić Archanioła Michała o wsparcie, gdy dokonujemy ważnych zmian życiowych. Możemy prosić Go o użyczenie nam siły, odwagi oraz mądrości.

Świecę Archanioła Michała stworzyłam z myślą i zapaleniu jej w domu lub w miejscu pracy z intencją potężnej ochrony, opieki oraz oczyszczenia. Świeca dostępna jest TUTAJ.

ARCHANIOŁ RAFAEL – BOSKI UZDROWICIEL

Jego imię oznacza „Bóg uzdrawia”. Archanioł Rafael nie tylko ma moc uzdrawiania, ale również podczas chorób prowadzi nas do idealnych osób, miejsc, terapii, leków lub informacji o sposobie leczenia.

Zawsze modlę się do niego, gdy ja lub moi bliscy potrzebujemy uzdrowienia lub wsparcia w procesie leczenia. Oczywiście archanioł Rafael pomaga nam również w przypadku chorób naszych zwierząt.

Każda osoba, która leczy lub uzdrawia, powinna z nim współpracować. Wiem, że niektóre to robią – są jednak w mniejszości. Dlatego ważne jest, aby przed każdym zabiegiem, operacją czy nawet przed zwyczajnym masażem poprosić archanioła Rafaela o uzdrowienie lub wzmocnienie procesu terapii, jakiej poddajemy się my lub nasi bliscy (ze zwierzętami włącznie).

Archanioł Rafael służy również wsparciem w przypadku uzdrowienia relacji międzyludzkich, związków. Leczy wszystko to, co wymaga uzdrowienia w naszym życiu.

Archanioł Rafael opiekuje się nami również podczas podróży. Za każdym razem, gdy wybieram się w drogę, proszę go o wsparcie i usuwanie wszelkich problemów. W niezwykły sposób pojawiają się rozwiązania. Czuję jego opiekę i przychylność.  Podróż z nim jest nie tylko prostsza, ale również zdecydowanie bardziej przyjemna. Wraz z Rafaelem podróżujemy zupełnie inną, „boską” klasą!

Archanioł Rafael jest również patronem bratnich dusz. Może znacząco pomóc w związkach międzyludzkich – związki romantyczne, przyjaźnie, biznesowe, rodzinne. Może również pomóc w przywołaniu do naszego życia idealnego partnera – bratniej duszy.

Świecę Archanioła Rafaela stworzyłam z myślą o osobach i miejscach, które potrzebują uzdrowienia i przywrócenia równowagi oraz harmonii, a także o osobach, które pragną wprowadzić miłość, harmonię i spełnienie do wszelkich relacji. Świeca dostępna jest TUTAJ.

ARCHANIOŁ GABRIEL – NIEBIAŃSKI POSŁANIEC

Archanioł Gabriel jest anielskim posłańcem, który przynosi przewodnictwo i wsparcie rodzicom spodziewającym się dziecka. To właśnie ten Archanioł przybył do Marii, aby jej obwieścić dobrą nowinę. Jego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”, „moc Boża” lub „wojownik Boży”. Jego wielka moc wspiera nas w dwóch potężnych aspektach. Pierwszym z nich jest szeroko pojęte rodzicielstwo oraz nowo „narodzone” projekty. Wspiera w nowych, kreatywnych projektach oraz rozwiązaniach.

Archanioł Gabriel jest niezawodnym opiekunem dzieci i matek – na każdym etapie: od poczęcia poprzez ciążę aż po akt narodzin. Strzeże również każdego kroku adopcji. Jednym słowem – jest aniołem szeroko pojętego rodzicielstwa. Nawet wtedy, gdy naszym „dzieckiem” jest każdy akt twórczy (na przykład książka). Był dla mnie wielką pomocą podczas całego okresu ciąży z Helenką, oraz wtedy, gdy przyszła na świat. Jestem mu za to bezgranicznie wdzięczna!

Drugi potężny aspekt Archanioła Gabriela to „boski posłaniec”. Wspiera pisarzy i dziennikarzy w przekazywaniu wartościowych informacji. Pomaga czerpać radość z pisania. Otwiera możliwości niezbędne do publikowania lub przekazywania uzdrawiających treści.

Za każdym razem, kiedy zaczynam pisanie swoich tekstów, proszę go o wsparcie. Zależy mi, aby moja praca dobrze służyła ludziom, potrzebuję więc niebiańskiej opieki i prowadzenia. Jestem wdzięczna za tę „współpracę”. Cały ten etap mojego życia związany z pisaniem i publikowaniem uważam za niekończący się cud…

Zawsze też proszę Gabriela o pomoc, gdy prowadzę warsztaty lub udzielam wywiadów. Modlę się, by informacje płynęły bez zakłóceń i trafiały do osób, które właśnie ich potrzebują, niosąc im dobrą energię i wzmocnienie.

Czuję, że Archanioł Gabriel przynosi inspirację, mądrość, natchnienie oraz przekazy, które wykraczają często po za możliwości ludzkiego umysłu.

Świecę Archanioła Gabriela stworzyłam z myślą o matkach i dzieciach, a także o wszystkich osobach, które współpracują z ludźmi i pragną otrzymać inspirację, natchnienie, prowadzanie oraz Boskie przekazy, niebiańskie prowadzenie i przewodnictwo. Świeca dostępna jest TUTAJ.

Wszystkie informacje na temat w 100% naturalnych świec Be Mistic by Agnieszka Maciąg oraz możliwość ich zamówienia znajduje się TUTAJ.

Mam ogromną nadzieję, że informacje o opiekuńczych aniołach okażą się dla Was pomocne, a świece wniosą do Waszego życia mnóstwo radości i magii.

Z miłością,

Agnieszka