To zdjęcie zrobiłam podczas naszego powitalnego posiłku na warsztatach w Karpaczu w lipcu tego roku. Wspominam tę chwilę z ogromnym sentymentem. 🙂 Nasze spotkania za każdym razem są bardzo niezwykłe i magiczne (nie boję się użyć tego słowa). Jestem za nie ogromnie wdzięczna. Dlatego w tym pięknym, rozpoczynającym się właśnie jesiennym miesiącu październiku  zapraszam Was aż na trzy spotkania ze mną!

 

  1. Szklarska Poręba – intensywny warsztat weekendowy.
  2. Irlandia – warsztat jednodniowy.
  3. Spotkanie autorskie ze mną podczas Targów Książki w Krakowie.

 

Warsztat weekendowy 12 – 14 października,  Szklarska Poręba, Norweska Dolina – SOLD OUT!

Na ostatnich warsztatach w lipcu i sierpniu były intensywne wykłady z archetypów z Emilką i Marcinem Cząba, a teraz ponownie będzie więcej zajęć ze mną 🙂 Przygotujemy nasze ciała, umysły i dusze na dobre przeżycie jesieni i przygotowanie do zimy. Będzie joga (dobra dla zupełnie początkujących i dla zaawansowanych), będą medytacje oraz wspólne mantry, które uzdrawiają i chronią. Podczas naszych zajęć teoretycznych opowiem o tym jak tworzyć pozytywny świat i dobre życie. Jak kreować piękną, zdrową, harmonijną rzeczywistość. Jak zapanować nad negatywnymi nastrojami. Jak kontrolować swój umysł i emocje.

Ale to nie wszystko – podczas zajęć praktycznych będę pokazywała jak samemu zrobić fantastyczny, naturalny krem idealny na jesień i zimę (moja autorska receptura). Będziemy rozmawiały o aromaterapii i jej wpływie na zdrowie oraz nastrój. Na miejscu będzie można kupić naturalne olejki eteryczne doskonałej jakości oraz oleje do twarzy, a także herbaty ( zaprosiłam cudowną Agnieszkę, byście mogły od razu na miejscu kupić to, o czym będziemy rozmawiały).

No i najważniejsze – Patrycja Kubeczka i refleksologia!

Podczas naszych ostatnich warsztatów przysiadłam się na śniadaniu do dziewczyn. Byłyśmy właśnie po porannej jodze i medytacji, szczęśliwe, radosne, oczyszczone i bardzo głodne. 🙂 Zaczęłyśmy rozmawiać. Wtedy okazało się, że jedna z uczestniczek, Patrycja, jest świetną specjalistką refleksologii. Zaczęła z wielka pasją opowiadać nam jak masować poszczególne punkty na dłoniach, aby na przykład: wzmocnić nadnercza, usprawnić trawienia, alby zbić u dziecka gorączkę masując pewien punkt na kciuku! Wow!

Pokazywała jak masować twarz, aby pozbyć się zmarszczek. Jak masować uszy, aby pobudzić regenerację całego organizmu. Wreszcie wstała i zaczęła kreślić na moich plecach ósemki (symbol nieskończoności), aby pokazać jak każda z nas może w domu pomóc na przykład swoim dzieciom lub partnerowi szybko się odstresować, zrelaksować i wrócić do emocjonalnej równowagi po wyzwaniach całego dnia.

Opowiadała o tym wszystkim w taki sposób, że w krótkim czasie wokół naszego stolika zebrała się grupka zafascynowanych, podekscytowanych dziewczyn, które zadawały tysiące pytań. Wtedy zrozumiałam, że Patrycje muszę zaprosić na nasze warsztaty, aby pokazała nam wszystko w praktyce i wyjaśniła jak to działa, byśmy mogły z tego korzystać w naszych domach, wśród naszych rodzin! Ale również byśmy same mogły leczyć siebie!

Refleksologię stóp oraz twarzy znam od dawna i uwielbiam. Marzyłam o tym, aby szerzej ją Wam przedstawić. A tu nagle pojawiła się Patrycja, jak z nieba! 🙂

Poprosiłam Partycję, aby wzięła udział w moich warsztatach, a dla osób, które nie mogą przyjechać, aby napisała obszerny materiał, artykuł, który opublikuję na moim blogu dla Was, byście mogły zapoznać się z tą fascynująca techniką.

Ja poznałam ją wiele lat temu od kobiety, która … kiedyś zachorowała na raka. Był to niewielki nowotwór w początkowej fazie. Na początku się załamała, ale gdy się otrząsnęła, zaczęła szukać naturalnych metod leczenia, aby spróbować dać sobie szansę. Trafiła na refleksologię. Poczuła, że to jest to! U specjalistki dowiedziała się w jaki sposób należy masować, które dokładnie punkty i masowała je każdego dnia siedząc wieczorem przed telewizorem. Każdą stopę masowała codziennie, sumiennie przez 45 minut, oglądając przy tym fajny film. Gdy po trzech miesiącach wróciła na badanie okazało się, że nowotwór …znikł! Jakby go nigdy tam nie było. To wydarzenie było dla niej tak niezwykłe, zbawienne i fascynujące, że sama zdobyła specjalne wykształcenie i została specjalistką, która profesjonalnie zajmuje się refleksologią. Było to wiele lat temu. Podczas jej praktyki zdarzyło się już kilka takich uzdrowień. Ja nie twierdzę, że tak jest zawsze! Nie twierdze, że zawsze i u każdego tak to działa. Dzielę się jednak informacją, że takie rzeczy również się zdarzają. Poprzez refleksologie pobudzone są naturalne siły organizmu do samouzdrowienia.

Z całą pewnością refleksologia jest skuteczna przy wielu schorzeniach fizycznych oraz emocjonalnych. Ja korzystałam intensywnie z refleksoterapii po urodzeni mojej Helenki, aby mój organizm szybciej się zregenerował i wrócił do równowagi. Ogromnie mi to pomogło.

Refleksoterapia jest również genialnym narzędziem diagnostycznym. Dobry specjalista refleksologii potrafi wykryć choroby nawet dwa lata wcześniej, zanim zaczną manifestować się w naszych organizmach jako choroby. Dzięki temu można tym chorobom zapobiegać. Jak? Masując odpowiednie punkty.

Cieszę się bardzo, że będę mogła przybliżyć Wam tę fenomenalną, naturalną i całkowicie bezpieczną technikę na warsztatach i na tym blogu!!! 🙂

Na warsztaty zapisało się już sporo osób, zostały jeszcze ostatnie miejsca, więc zapraszam 🙂

Zapisami i organizacją zajmuje się nasza kochana Malwina Łaskawska z Sat Nam Life. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są tutaj

Mail do Malwiny to:  m.laskawska@satnamlife.co

  1. 21 października (niedziela) Irlandia, Ennis, Old Ground Hotel

Ogromnie się cieszę, że udało się nam znaleźć odpowiedni termin na ten warsztat! 🙂 Miejscowość Ennis znajduj się w sumie niewielkiej odległości od kilku większych miast, więc spokojnie można na warsztaty dojechać.

Kilka osób z Anglii zainteresowanych warsztatami ze mną pytało mnie, czy będę miała warsztaty w Wielkiej Brytanii. Dostałam na taki warsztat zaproszenie, ale niestety w najbliższym czasie nie będę mogła przyjechać (będę pracowała nad nową książką). Może  to uda dopiero na wiosnę, ale nie ma takiej pewności. Tak więc zapraszam teraz na wycieczkę do Irlandii! 🙂

Zajęcia będą się odbywały w godzinach 10 – 16 i będą poświęcone „Pełni życia”. Opowiem o tym jak ją osiągnąć, jak żyć dobrze, zdrowo i szczęśliwie, jak zarządzać swoim umysłem i emocjami. Jestem pewna, że będzie to wspaniałe, bardzo inspirujące spotkanie, które bardzo Was wzmocni! 🙂

Informacje i zapisy dostępne są tutaj   oraz tuta

3. Targi Książki Kraków 27 październik, sobota, godzina 12:00, stanowisko: Wydawnictwo Otwarte.

Jak co roku zapraszam Was na spotkanie autorskie ze mną! To dla mnie zawsze ogromne wzruszenie, kiedy  mogę Was osobiście spotkać, poznać, przytulić, porozmawiać, wysłuchać Waszych historii. Moje historie znacie – a ja jestem zawsze bardzo ciekawa Was!!!

Cieszę się ogromnie na ten nasz wspólny czas!  Zapraszam Was serdecznie i pozdrawiam najcieplej! 🙂

Agnieszka