Zapraszam Was na kolejne, cudowne warsztaty ze mną i Anią Ras-Menet, która prowadzi cudownego bloga Przerwa Na Życie. To pierwsze takie warsztaty dla matek i córek! Warsztaty przeznaczone są tylko dla pełnoletnich kobiet i córek 14+.

Warsztaty odbędą się w cudownym miejscu – Columna Medica, wyjątkowej klinice rehabilitacji. Jest ona połączona z czterogwiazdkowym hotelem oraz klimatyczną strefą Medical Wellness i tworzy doskonałe warunki do wypoczynku i powrotu do zdrowia. Jest ośrodkiem polecanym przez specjalistów oraz chętnie odwiedzanym przez pacjentów i gości z całego świata. W otoczeniu lasu sosnowego, z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje komfortowe warunki pobytu. Columna Medica usytuowana jest w centrum Polski, w pięknej okolicy pośród stuletnich sosen, w Łasku, w dzielnicy Kolumna, która przez wiele lat pełniła funkcję wypoczynkową i sanatoryjną.

W programie zajęcia ze mną i z dyplomowaną naturopatką Anną Ras-Menet.

○ ROZWÓJ
Tworzenie kobiecej bliskości, wsparcia i wzajemnego zrozumienia.

○ ZDROWIE
Wykład na temat kobiecego zdrowia — jak radzić sobie z przemianami jakie zachodzą w kobiecie: emocjonalnymi, psychicznymi i zjologicznymi. Jak za pomocą naturalnych kosmetyków dbać o piękno?

○ RELACJE
Psychologia, relacje, zajęcia rozwojowe z jogi i tańca spontanicznego w kręgu.

A ponadto:

○ 3 dni spędzone w położonym na łonie natury hotelu Columna Medica****
○ Nieograniczony dostęp do strefy Medical Wellness ○ Wspólne zajęcia jogi i medytacji
○ Zdrowe, wegetariańskie wyżywienie
○ Zabieg SPA dla każdego!

TERMIN WARSZTATÓW: 30.06-2.07.2017

Rejestracji na warsztaty można dokonać TUTAJ.

Osoba do kontaktu: Michał Wójcik, michal.wojcik@edipresse.pl, tel.: (22) 584-22-73

Organizatorem warsztatów jest miesięcznik Uroda Życia.

*Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i data płatności. Organizator zastrzega możliwość odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się grupa minimum 12 uczestniczek.